Click to continue in English.
X

Kurumsal

Anka Enerji, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının desteğiyle yenilenebilir enerji tesisleri için her türlü tesis ve saha projelendirme; planlama, bakım, revizyon, mühendislik hizmetleri, Ar-Ge projeleri geliştirme, teknik ve finansal danışmanlık ve süpervizörlük hizmetleri amacıyla kurulmuştur.

Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmet çözümlerini, en yüksek kalitede; en verimli, en ekonomik olacak şekilde sunmayı odağında tutan Anka Enerji, ön planda tuttuğu Ar-Ge yönüyle de yenilikçi bir firmadır.

Anka Enerji, büyük ölçekli çöp gazında enerji üretim tesislerinin kurulumunda uçtan uca çözümler sunarak kendi geliştirmiş olduğu ürünler ile sektörde fark oluşturmakta ve yola çıktığı ilk günden itibaren sektörüne yön veren projelerle adından söz ettirmektedir.

Anka Enerji, yenilenebilir enerji alanında son yenilikleri takip eden, dünya standartlarında ürün ve hizmet üreten ve sektörde örnek gösterilen bir çevre/enerji şirketi olma konusunda yoluna hızla devam etmektedir. Bu bağlamda şirketimiz, yenilenebilir enerjinin global ölçekte kullanımının artırılmasına katkı sağlama ve yeşil enerji sektörüne yol gösterebilecek faaliyetlerde bulunma amacıyla Ar-Ge projelerine önemli yatırımlar yapmaktadır.